Router bit 4*4*50 2 flauty plochý koniec mlyny HRC55 karbidu konci frézovanie volfrámu mlyn frézy CNC obrábacích strojov

€6.46

Špecifikácia: Materiál :Karbid Typ:Koniec Mlyn rezanie flauty :2 flauty Žacie hlavy :splošteného konci mlyn špici Priemer( D1 ):4 mm Priemer Drieku( D2 ):4 mm Rezná Dĺžka( L1 ):10 mm Nad Dĺžka( L ):50 mm HRC:55 Značka:HPC Použitie :CNC frézke. Špecifikácia návrhu : Balenie: Každý počítač zabalený do jedného HPC plastové okno ,mohli by ste si prečítať špecifikácia na nálepka box . A fter-predaj služieb:

budeme kontrola kvality tovaru pred odoslaním ,ak sa vyskytnú nejaké nečakané problémy stať,dúfame, že sa vyriešiť problémy s kupujúcim prostrediu v nasledujúcich spôsobov : Ak je kvalita problém, môže kupujúci podať argumentovať v 14days po prevzatí tovaru, je kupujúci povinný poskytnúť fotografie alebo videa a iné dôkazy, aby predávajúci pre identifikáciu. Man-made poškodený, kupujúci prevziať plnú zodpovednosť za kvalitu Výrobkov spracovanie program: 1).Kupujúci vrátiť tovar nám a zodpovedný za návrat poštovné náklady; po obdržaní tovaru, zašleme nový produkt na kupujúceho a zaplatiť za odoslať lodné náklady. 2).Ak tovar (celková cena vrátane poštovného je menej ako 10USD)má problémy s kvalitou, budeme odoslať nový produkt kupujúci v ďalšej objednávke, ak kupujúci nie je v pláne vytvorenie novej objednávky v krátkom čase, môže kupujúci zaplatiť odoslať prepravné náklady, a požiadať, aby odoslať nový produkt. Dane: Platenia dane je povinnosťou každého občana, kupujúci je potrebné, aby zodpovedný za všetky dane. Vzhľadom na daňový problém, kupujúci môže odmietnuť prevzatie tovaru, kupujúci je potrebné, aby zodpovedný za prepravné a domov. Hľadiska Dopravy: Ak si objednáte ,prosím, zvoľte svoj vhodný spôsob dopravy ,ponúkame dopravu zdarma výnimkou niektorých krajín len v číne post air mail , kupujúci môže tiež použiť expresné spoločnosti ,ako "EMS" "UPS","DHL",Fedx,TNT"a tak ďalej ,ale kupujúci musieť zaplatiť za prepravné a potvrďte s nami pri zadaní objednávky .Položky sú dodávané len po platby, a expedičný poplatok je potvrdená . Spätná väzba: spokojnosť Zákazníkov je pre nás veľmi dôležité, Ak ste spokojní s položkami ste si objednali, nechajte nám spätnú väzbu, ak nie ste spokojní s položkami ste si objednali, prosím, kontaktujte nás pred odchodom negatívnu spätnú väzbu, Môžeme pracovať spoločne, aby sa spor vyriešiť. Návrat politiky:

Môžete produkt vrátiť do 14 dní od doručenia, Položka musí byť vrátení v novom stave, ako získal všetky pripojené príslušenstvo a literatúry, vrátane pôvodných obal, Doprava, manipulácia a poistenie nie je vratná a kupujúci je zodpovedný za vrátenie náklady na dopravu a logistiku, musíte nás kontaktovať nás kontaktovať do 14 dní od doručenia.


  • Povlak: TiAIN
  • Druh: Plochý Koniec Mlyny
  • Číslo Modelu: 4*4*50
  • Názov Značky: HPC
  • Materiál: Karbid

Štítky: vlna junper jednoduché, vinyl údaje mačky, vlna jarseys žena, vinyl obrázok lupin, mixér brúska 250w, hodinky m4 nabíjačky, vlna jazz klobúk modrá, oneplus v pohode krytie, terra hračky zvieratá.

Môžete tiež rád