Nové Trident Podvodné Booster Nepremokavé Elektrické Podvodný Skúter Vody, Mora, Dve rýchlosti Vrtule Skúter Potápačské Vybavenie

€601.16 €910.84

2019 nový vodotesný elektrické podvodný skúter vody, mora, dve rýchlosti vrtule potápanie bazén skúter vybavenie pre vodné športy,

špecifikácia:

Hmotnosť: 3.7 kg (8.15 lbs)

Veľkosť: 500 * 210 * 226mm

Hĺbka: 50 m (164 nohy)

Variabilná rýchlosť: 3.6 km / h alebo 6.5 km / h

Pracovná teplota: 0~40°C

Rozšírená podpora: GoPro, ľahký

Zámok: dieťa zámok

Rýchlosť trieda: dva

energia:

Ťah: 12 kg

Výkon: 180 w / 480 w

batéria:

Kapacita: 6300 mAh / 140Wh

Napätie: 22.2 V.

Čas nabíjania: 1,5 hodiny 2 hodiny

Trojzubec je výkonný twin prítlačné zariadenia produkujú až 26.5 libier (12 kg) náporu a tlačiť vás cez vodu na 4 mph (6.5 km/h). Pre jeho časť, väčšina plavcov môže dosiahnuť len 3.7 mph (5.9 km/h) a nemôže udržať maximálnu rýchlosť na dlhú dobu. Prelomiť limity ľudských limitov a dobyť oceán s Trident!

Väčšina rekreačných potápačov sú obmedzené na 98 stôp (30 metrov) do hĺbky, ale Trident môže ľahko spadnúť 164 stôp (50 metrov) s skúsených profesionálnych potápačov. Umožňuje čas a úsilie potrebné na dosiahnutie maximálnej hĺbky, Trident vám môže pomôcť preskúmať hlbšie tichom prostredí, rozšíriť svoje vlastné potápačské schopnosti, a zachytiť magické okamihy s jednoduchosť a flexibilitu.

Po nabití Trident to silný odnímateľný batériu môžete spustiť na 45 minút čas nabíjania len 1,5 hodiny. Toto je kratšia ako dostať váš telefón! Trident ponúka aj automatické low battery alarm, takže viete, kedy je potrebné vymeniť a použiť batériu za plne nabitú batériu.

Jednoduché použitie

Orientovaný na ľudí a vyvážený dizajn, nie je potrebné učiť sa, získavať a vychutnať vody

Silný pohon

Vybavený dual silný vrtule, v kombinácii s akumulátorom optimalizačné algoritmy, pohon výkon až 12 kg a zažíva nebývalý vody

Dlhá výdrž batérie

45 minút, vymeniteľná batéria

Bezpečnostný zámok

Dieťa zámky a ochranné siete sa zabezpečilo, že Trojzubec je bezpečne integrovaný dizajn pre každý robí to ľahké ísť kdekoľvek. Kompaktné telo, ľahko sa prenáša, nulového vztlaku trident nie potopiť na dno sveta

Navrhol Red Dot tím, pozitívny vztlak, kompatibilná s GoPro, osvetlenie

Či už ste preteky vo vysokej rýchlosti alebo pri nízkej rýchlosti, môžete si byť istí, že Trojzubec je inteligentný čip je monitorovanie batériu, aby vás upozornil, keď výmeny batérie je potrebné. To trvá 45 minút beh a trvá len 3 sekundy na batériu vymeňte. Na Trident spĺňa všetky vaše požiadavky.

Žiadni dvaja ľudia pozerajú na oceán, rovnakým spôsobom, a naše dve-rýchlostný režim poskytuje široké podvodná skúsenosti. Tí, ktorí sa chcú zúčastniť na nové hĺbka súťaže môže vytiahnuť pri rýchlosti 4 km za hodinu, zatiaľ čo iní chcú, aby si malebným výhľadom na more a môžu pokojná cestovať rýchlosťou 2.2 kilometrov za hodinu. Používatelia môžu prepínať medzi dvoma režimami s tla, prirodzene prekračujú tichom ako delfín.

Vieme, že deti sú obzvlášť zvedavý na oceán, a naše Trident je jednoduché použitie pre ľudí všetkých vekových kategórií. Pod dohľadom, deti sa môžu tešiť na trident plávanie ako dospelý. Ale v snahe upokojiť rodičov, pridali sme dieťa zámky, aby sa zabránilo nehodám a nesprávneho používania. Odporúčaný vek je 12 rokov

Na Trident integrovaný dizajn je skvelé, z každého uhla pohľadu a je ideálny pre vašu GoPro selfies a domácich videí. A čo viac, jej racionálne krídla znížiť odolnosť proti vode, takže sa môžete lietať vo vode rýchlo, ľahko a pohodlne.

Keď Trident bol spustený, jeho výkonný motor zrušená jeho prirodzeného vztlaku, takže je prakticky neutrálne. Už nikdy nebudete musieť starať o zlyháva v oceáne! Ale keď sa vyčerpá, môžete ľahko nechať Trident plavák na povrch, batériu vymeňte.

To, čo robíte a kde ste použiť Trident je obmedzená len na vašej fantázii, takže sme ho navrhol, aby boli kompatibilné s GoPro a iné potápačské vybavenie. Zachytiť svoje neuveriteľné podmorské cesty na film alebo chcete pridať svietidlo pre osvetlenie jaskyne alebo temných hĺbok.

Profesionálne plávanie rýchlosť a zážitky

Priemerný človek má rýchlosti 1 m/s a trident má speed class 1 m/s. Majster sveta Yang Zonga používa 14 minút a 31 sekúnd na 1500 m, ktorá je 1.73 m / sek. Trojzubec je rýchlostný stupeň 2 1.8 m / sek.


  • Type2: s vlastným pohonom, potápanie potápanie booster
  • type1: drone
  • Materiál: Kov
  • Type3: šnorchlovanie thruster

Štítky: kovový trojzubec, potápačské vybavenie, veľké podvodná vrtule, zelená podvodná, electr skúter, prúdové čerpadlo rc, skúter trojkolka, skútre skúter, potápanie skúter, ručné vodný skúter.

Môžete tiež rád