Stôl ceruzka box úložný box, veľká-kapacita samolepiace študent úložný box, skrytej ploche zásuvky zásobník, stolný zásuvky

€8.71 €15.84

Popis:

- Skryté skladovania dizajn: To skryť v spodnej časti pracovnej plochy, nie zaberajú plochu priestoru, ani do vašej línii, má určitý stupeň ochrany osobných údajov chrániť vaše súkromné skladovanie položky.

- Veľká kapacita: pod-na-tabuľka zásuvky s veľké skladovacie kapacity, ideálne, aby perá, pravítka, kružidlá, papierové uteráky, nožnice, mobilné telefóny a ďalšie. Existujú dva voliteľné veľkosti, ten malý môžu znášať 1 kg, a veľkú môže niesť 2 kg.

- Vysoko kvalitný materiál: je vyrobený z bezolovnaté ABS šetrné k životnému prostrediu a trvanlivý materiál PP. Je masívny a opotrebovaniu pre denné opakované otváranie a zatváranie.

- Pohodlné a jednoduché na inštaláciu: To je vybavená samolepiacou ochrany životného prostredia lepidlo povrchu, inštalácia je veľmi jednoduché a pohodlné. Môžete si vybrať tú najpohodlnejšiu polohu opraviť na hladkú rovine.

-Udržiavať pracovnú Plochu Čistú: môže To mať rôzne malé drobnosti o office a života, ako sú perá, gumy, adaptéry a slúchadlá, atď. Udržať zásoby v dosahu a zároveň udržiavať pracovnú plochu elegantné a čisté. Skvelé na Stôl Office/Škola/Home.

Špecifikácia:

Názov položky: Pod Stôl Zásuvky

Materiál: ABS+PP

Farba: Modrá, šedá

Veľkosť:

S: 22.5*16.3*5.3 cm

L: 32.3*28.3*5.7 cm

Použitie: Ukladanie perá, pravítka, kružidlá, papierové uteráky, nožnice, mobilné telefóny a ďalšie

Poznámka:

- Tam by mohlo byť trochu chyba veľkosti pre ručné meranie.

- Farby odchýlky sa môžu líšiť v dôsledku rôznych nastavení monitora, prosím, láskavo pochopiť.

Balenie zoznam

Package vrátane:

1 x Úložný stojan


  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Zaťaženie: Iné
  • Technics: Iné
  • Kapacita: Iné
  • Štýl: Iné
  • Názov Značky: Sunydeal
  • Materiál: Iné
  • Produkt: Iné

Štítky: HIDEN VRECKU, kreatívne hiden, hiden camers, hiden trezor, hiden osvetlenie, hiden prepínač, hiden dvere, aerator hiden, obrázok hiden, nohavice hiden.

Môžete tiež rád