10-30X Monokulárne Ďalekohľad 3000M Ďalekohľady Nízke Svetlo Nočné Videnie Okulára Silný Monokulárne pre Lov Camping Cestovanie

€7.12 €10.18

Funkcia:

*1.10-300x25 VYSOKEJ NAPÁJANÝ ZVÄČŠENIE. Inovovaný 10X až 300X zväčšením, poskytuje viac širšie, prehľadnejšie a jasnejšie scény v očiach. Upravte zväčšenie tento zoom monokulárne podľa vašej potreby, bude sa vám visual vernosť vidieť nádherný svet. *2.AMAZING CRYSTAL CLEAR VIEW. HD Optické Okuliare Premium S Plne Multi-Vrstvené Všetky Okuliare, Šošovky A BaK-4 Hranoly, aby Vám Vychutnať si Živé A Zmysluplný Život, Zatiaľ čo Ste Na Vonkajšie Pozorovanie, Cestovanie, Spoznávanie, Lov, atď. *3.Nepremokavé a Pevné - Denne, Vodotesné telo s gumou potiahnutý povrch pre odolnosti voči otrasom a pevné, pohodlné uchopenie, odolný a prenosné vonku, vhodné aj pre nepriaznivom prostredí. *4.Univerzálne Použitie & RISK FREE:Ideálne na cestovanie, voľne žijúcich živočíchov lov, camping, turistika, rybolov, horolezectvo, vodné športy, golf, koncerty, pozorovanie vtákov, terčovú streľbu a outdoorové aktivity, atď. A to je tiež najlepší Vianočný darček, pre dospelých, deti, deti. *5.100% úplne nové a vysokej kvality.

Špecifikácie:

Materiál: kov&BAK4 Skla Krát: 10X-300X Cieľ Priemer: 25 mm Okulára Priemer: 13mm Vzdialenosť: 0.2-5000meters FOV: 2-3.5 stupeň Veľkosť: L121-211mm*D32mm Váha: 118g

Obsah Balenia:

1 * Ďalekohľad 1 * Taška 1 * Objektív handričkou

Poznámka:

1.Všetky obrázky sú profesionálne farebne odlíšené, ale kvôli rôznym okolitého svetla a rôznych displej nastavenia zariadenia, môžu byť niektoré odchýlky medzi obrázkami na vás vidieť a položky seba. Prosím pochopiť. 2.Údaje sa meria ručne, môžu byť niektoré odchýlky, ale to nemá vplyv na použitie.


  • Oblek pre: lov, camping, turistika, rybolov, horolezectvo
  • Materiál:
  • Číslo Modelu: 10-30X Monokulárne Ďalekohľad
  • Druh: Monokulárne
  • Pôvod: CN(Pôvodu)

Štítky: ďalekohľady zoom 10, monokulárne 10 30x30, binokulárne moc, 2 okulára zoom, monokulárne ďalekohľady nočné videnie, dieťa ďalekohľady, bresser okulára, ar rozsah nočné videnie, ďalekohľad ďalekohľad zobraziť noc deň, Monokulárne.

Môžete tiež rád