Usb Led Strechy Atmosféru Star Light Pre Autá Domáce Dekorácie Projektor Nastaviteľné Atmosféru Okolia Nočné Svetlo Lampy

€7.00 €8.23

Veľkosť produktu: 18*1*1 cm

Výrobok balenie: blister kartón

Veľkosť balenia: 15*10*1 cm

Vlastnosti produktu: [3 farby] USB nočné svetlo má 3 svetelné módy: červená, fialová, modrá, červená a fialová modrá. V porovnaní s monochromatické USB star lampa, svetlo má rôzne farby na výber.

[7 svetelné efekty] Modro-fialová, červená, modro-fialová a červená kombinácia, modro-fialové a červené blikajúce v rovnakom čase, červené blikajúce, modro-fialová, modrá-fialová a červená kombinácia bliká striedavo. Môžete nastaviť osvetlenie režime stlačením tlačidla. Raz stlačte tlačidlo, ak chcete zmeniť svetelný efekt, stlačte tlačidlo 7 krát ho vypnúť a znova stlačte toto tlačidlo na zapnutie USB nočné svetlo.

[Romantické a zábavné] unikátny dizajn je veľmi vhodný pre autá, spálne, camping, strany. Alebo chcete pridať zábavné a romantickú atmosféru do vašej obývačky. Malé rozmery, nízka hmotnosť a malý priestor povolania.

[Ľahko ovládateľný], Hviezdna noc svetla môže byť napájaný z batérie, nabíjačky, USB port interiéru vozidla, počítač, atď. Stačí ho pripojiť do USB slotu.

[Nastaviteľné Mode] je Tam gombík na vrchole, takže si môžete urobiť rôzne štýly svetlá. Môžu sa celý izby, autá, atď. majú hodnotu modrá-fialová a galaxy červená.

popis produktu

Použitie autá na zlepšenie vnútorného prostredia, tak, že ľudia môžu ľahko oceniť snového videnie, a dať im rôzne romantické prostredie.

špecifikácia:

*Materiál: zliatina Hliníka USB konektor.

*Typ: Roof svetlo.

*Farby: červená, modrá, červená a modrá.

*Projekt veľkosť: 11.0×0,5 oproti.

*Položka hmotnosť: 3.2 uncí

Malá veľkosť, prenosné, nastaviteľné, s USB konektor.

Obsah balenia:

Hviezda projektor

Poznámka:

1. Kovové skrutky je rozdelený na dve časti, na koncoch, ktoré sú voľné na zahrnutie difúzor. Hoci voľný koniec možno otáčať v smere hodinových ručičiek na zmenu hustoty svetlé škvrny, to by nemalo byť otočené v smere hodinových ručičiek alebo skrutku, ktorá sa zaseknú. Súčasťou skrutka je špeciálne zatvorené, aby sa zabránilo náhodnému trhliny od prináša prach/dirty na to, čím stmievanie svetla.

2. Pretože fialové modré svetlo je oveľa kratšia, ako je červené svetlo, budete vidieť, že je to jasnejšie ako červené svetlo, pretože to je rovnaké napätie, najmä v denných, rozsah plnenia červené svetlo bude mať širší. Svetlo projektor, ktorý hrá v miestnosti - v tmavom prostredí.

Použitie: 9 svetelné režimy: USB nočné svetlo má 9 svetelné režimy (zelená, červená, zelená a červená kombinácia, zelené a červené blikajúce zároveň hlasom aktivovaný červená kontrolka, hlasom aktivovaný zelená kontrolka, hlas aktivuje červená A zelená kontrolka, červená bliká zelená bliká zelená a červená kombinácia bliká). Raz stlačte tlačidlo, ak chcete zmeniť svetelný efekt. Stlačte sedemkrát ak ho chcete vypnúť, a potom znova stlačte tlačidlo zapnúť.

Produkt materiál: hliníková zliatina

Zoznam balíkov: 1*USB hviezdne svetlo

Poznámky:

1. 1 palec = 2.54 cm

2. Prosím opatrenie sami vybrať správnu veľkosť.

3. Vzhľadom na rozdiel medzi jednotlivými obrazovkami, obrázok sa nemusí odrážať skutočný farba položky. Ďakujeme!


  • Položka Druh: Atmosféra Na Čítanie
  • Certifikácia: CE
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Veľkosť: 30cm

Štítky: goku halloween, disco laserový projektor, vianočné solárny projektor, zlato dlaždice, svietiť v tme jednorožec, laser snowflake, zlato headdress, koza kovov, profesionálny projektor hviezda, loď zátka.

Môžete tiež rád